Jdi na obsah Jdi na menu
 


2013

ROK 2013

Podmínky návštěvy zůstávají stejné - tedy 60,- Kč na dítě,

pedagogický dozor-4 OSOBY zdarma - další si musí bohužel zaplatit

květen 2013

6.květen ZŠ - Ústí nad Labem -dopoledne

7.květen MŠ - Ústí nad Labem -dopoledne

8.květen - VOLNO - státání svátek

9.květen - MŠ Gorkého LTV - dopoledne

10.květen - MŠ - dopoledne

13.květen - ZŠ V.Talicha Most-dopoledne

14.květen - soukromá akce

15.květen - MŠ Bělehradská - dopoledne

16.květen - MŠ Fr.Šrámka - dopoledne

17.květen - MŠ Fr.Šrámka - dopoledne

20.květen - MŠ - Ústí nad Labem - dopoledne

21.květen - MŠ Fr.Šrámka - dopoledne

22.květen - MŠ Dobkovice - dopoledne s buřty

23.květen - MŠ Most - dopoledne

24.květen - ZŠ Ruská LTV- 4.třída - dopoledne

27.květen - ZŠ Metelkova - 2.třída - dopoledne s buřty

28.květen - MŠ Most - dopoledne

29.květen - MŠ LTV Mikulova- dopoledne

30.květen - MŠ Mikulova - dopoledne

31.květen - VOLNÝ TERMÍN 

červen 2013

3.červen - MŠ Novosedlice - dopoledne

4.červen - MŠ Novosedlice - dopoledne

5.červen - MŠ ????? - dopoledne

6.červen - MŠ Švabinského - dopoledne

7.červen - MŠ - Meziboří - dopoledne

10.červen - MŠ - dopoledne

11.červen - MŠ teplice - dopoledne

12.červen - MŠ - dopoledne

13.červen - ZŠ Vojnovičova Ústí n.L. - dopoledne s buřty

14.červen - MŠ Na kopečku - dopoledne

17.červen - MŠ - dopoledne

17.červen - družina Edisonova - odpoledne s buřty

18.červen - MŠ Ústí n-L. - dopoledne

18.červen - družina Edisonova - odpoledne s buřty

19.červen - MŠ - dopoledne

20.červen - MŠ - dopoledne

20.červen - družina - odpoledne s buřty

21.červen - ZŠ Metelkova - dopoledne s buřty 

24.červen - MŠ Novosedlice - dopoledne

25.červen - MŠ Děčín - dopoledne

26.červen - MŠ Děčín - dopoledne

27.červen - MŠ Děčín - dopoledne

28.červen - VOLNÝ TERMÍN 

červenec 2013

kromě níže uvedených termínů máme všechny ostatní termíny volné.....

9.červenec - soukromá akce

srpen 2013

19.srpen příměstský tábor - dopoledne

 Návštěvy po prázdninách

Začínají od 10 hodin-nebo po domluvě

září

5.září - ZŠ Metelkova - 2.třída - dopoledne

12.září - ZŠ - odpoledne - od 14 hodin

17.září - MŠ Švabinského Bílina - dopoledne

18.září ZŠ Bystřany - dopoledne

25.září - o.p.s.Bílina - dopoledne

říjen

5.říjen -sobota - soukromá drakiáda-MŠ Gorkého Ltv

6.říjen - MŠ Kaštánek -drakiáda - soukromá