Jdi na obsah Jdi na menu
 


rok 2014

2. 12. 2013

 

ROK 2014

pozor změna!!!!

úterky a čtvrtky budou

- bez programu -

může přijít i více školek najednou!!!!

-  pouze za vstupné  -

30,- Kč na osobu - cena bez programu !!!

jinak vše platí,jako v předešlých letech  -

tedy cena s programem je 60,- Kč (vše je ale popsáno v rubrice - JAK SE U NÁS OBJEDNÁVAT !!!! - prosím čtěte !!!!)

začínáme od dubna

Duben

14.duben MŠ Litvínov - dopoledne

15.duben MŠ Pod Lesem LTV - bez programu

17.duben SSZŠ Litvínov - dopoledne - s buřty a bez programu

23.duben MŠ Stříbrníky - dopoledne

24.duben MŠ Pod Lesem LTV - bez programu

25.duben - ZŠ Na Stínadlech TPL - dopoledne

28.duben - školička Osek - dopoledne

29.duben - školka skřítek - dopoledne bez programu

30.duben - školička Osek - dopoledne

květen

Farmička se otevírá NEJDŘÍVE v

9 HODIN !!!!

Od 8 do 9 hodin jsou připravována zvířata na program,proto NENÍ MOŽNÉ 

 vstup návštěv do areálu

před devátou hodinou!!!!

děkujeme za pochopení

14.květen MŠ a ZŠ  Krupka- dopoledne s buřty

15.květen MŠ Pod lesem LTV - dopoledne

16.květen - ZŠ Hrob - dopoledne

16.květen - ŠD Edisonova - odpoledne s buřty

19.květen - MŠ Kmocha - dopoledne

19.květen - ŠD Edisonova - odpoledne s buřty

 20.květen - MŠ M.Pujmanové Most - dopoledne bez programu

21.květen - MŠ Borůvka Most - dopoledne

 22.květen - MŠ Z.Fibicha Most - dopoledne bez programu

26.květen - ZŠ Bílina - dopoledne

 27.květen - MŠ Přemyslovců Louny- dopoledne bez programu

28.květen - MŠ Meziboří - dopoledne

29.květen - MŠ Modlanská - dopoledne bez programu

30.květen - MŠ Krteček - dopoledne

 červen

  2.červen - MŠ Kmocha - dopoledne

4.červen -MŠ Meziboří- dopoledne

5.červen - MŠ Most - dopoledne bez programu

6.červen - MŠ Meziboří - dopoledne

9.červen - ZŠ Z.Štěpánka Most - dopoledne s buřty

9.červen - družina ZŠ Novosedllice - odpoledne s buřty

11.červen - MŠ Na kopečku TPL - dopoledne

13.červen ZŠ Děčín 2.třídy - dopoledne

16.červen - ZŠ Z.Štěpánka Most - dopoledne s buřty

17.červen - jesličky Bělehradská - dopoledne bez programu

18.červen -ZŠ Z.Štěpánka -3.třídy - dopoledne s buřty

20.červen - MŠ Horní Jiřetín - dopoledne

23.červen - Spec.škola Chomutov - dopoledne s buřty

25.červen - ZŠ Meziboří - dopoledne

červenec

24.červenec - trampský tábor Litvínov s přenocováním

25.červenec - trampský tábor Litvínov

29.červenec - příměstský tábor

 září

Podzimní návštěvy začínají až od 10 hodin

z důvodu stability počasí,ale je to na domluvě

17.září - ZŠ Maršovská Teplice - dopoledne

22.září - ZŠ Na stínadlech Teplice - dopoledne

23.září - ZŠ Na stínadlech Teplice - dopoledne

24.září - ZŠ Maršovksá  Teplice - dopoledne

25. září - MŠ Lidická Most - dopoledne

26.září - ZŠ M.Švabinského - Teplice - dopoledne

29.září  - soukromá akce

ŘÍJEN

1.října - MŠ Bílina  -  dopoledne

4.října - MŠ Na skalce - soukromá drakiáda - odpoledne

5. října - MŠ Kaštánek - soukromá drakiáda -odpoledne

8. října - MŠ Ústí n.L. - dopoledne

14.října - MŠ Čapkova Bílina - dopoledne

15.října - MŠ Čapkova Bílina - dopoledne

19.října -NAŠE DRAKIÁDA - od 13 hodin  

 

 

drakiada2014.jpg