Jdi na obsah Jdi na menu
 


Publicita projektu

4. 11. 2011

V rámci publicity projektu jsme informovali veřejnost o cílech a výstupech projektu následujícími způsoby:

1. medializace výstupů projektu v místním tisku

 - zde uvádíme odkaz na webové stránky města Osek, kde v říjnovém vydání Oseckých novin naleznete na straně 12 článek "MINIFARMA a projekt Hrátky se zvířátky"

2. účast na prezenční akci Magistrátu města Most s názvem "Říjen pro neziskovky"

 - dne 29. září 2011 byla instalována výstava s prezentacemi různých neziskových organizací zejména bývalého okresu Most, která byla slavnostně zahájena 1. října 2011 a ukončena 31. října 2011

- dne 19. října 2011 proběl v rámci akce "Říjen pro neziskovky" veletrh sociálních služeb prostřednictvím info stánků v prostorách nákupního centra Central Most (fotografie z veletrhu jsou k nahlédnutí na webových stránkách MINIFARMY a stránkách Mosteckých listů, kde naleznete také krátký článek)

3. účast na Výroční konferenci globálních grantů Ústeckého kraje

- konference se konala 26. října 2011 v hotelu Clarion v Ústí nad Labem a její součástí byla prezentace projektů financovaných z prostředků ESF a státního rozpočtu ČR, konkrétně pak z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Některé vybrané projekty byly prezentovány formou krátkých spotů, jiné organizace mohly své projekty prezentovat formou info stánků. O. s. MINIFARMA patřila s projektem Hrátky se zvířátky k oněm vybraným, díky čemuž získala také DVD s natočenými spoty.

 

 

logo-op-vk.jpg